Доброволець російсько-української війни загинув у березні під час виконання бойових дій у Києві. Друзі та родичі загиблого воїна, хочуть в честь нього перейменувати одну з вулиць столиці, яка підпадає під декомунізацію.

Денис Рачинський, був єдиним сином в родині. У вільний час їздив в Чорнобильську зону відчуження, вивчав місцевість та фільмував усе побачене, йдеться у сюжеті телеканалу Київ.

Хлопець був активісом, ще з початку Революції Гідності, коли розпочалось повномасштабне вторгнення, то не задумуючись пішов у лави добровольців, охороняти рідний Київ.

Денис, обожнював організовувати походи з друзями в гори. Вони згадують, що так само завзято, як огранізовувались в Карпати, з таким самим вогнем в очах, хлопець організував друзів до тро після 24 лютого.

Мама Жанна, говорить, що її син був дуже турботливий та хвилювався за них більше, ніж за себе на завданні: «Постійно Денис меня втішав, що все нормально, він постійно фотографії скидав, що нічого небезпечного у них там немає, то нова уніформа, то ще щось. Він постійно писав мені, що хвилюється, за нас переживав, аби  ми були в безпеці, а у них все добре».

Останнє завдання Дениса було на базі ТРЦ Retroville, після цього він не виходив на зв’язок, про це сказав друг загиблого воїна: «З якоїсь відеокамери в Подольскому районі було зафільмовано те, що ракета попала в якесь невідоме місце. І там ось був чіткий час – 22:46. Буквально через 10 хвилин мені подзвонила його дівчина і запитала,де Денис, бо він не виходить на зв’язок. Вона сказала, що говорила з ним по телефону, і зв’язок різко обірвався. Перше запитання, яке я поставив: “Подивись, будь ласка в журналі, коли обірвався дзвінок”. Вона заходить в журнал дивиться і цифра була 22:46. Я зрозумів, що Дениса вже реально немає».

20 березня Дениса Рачинського не стало. Він загинув, захищаючи свій рідний Київ. Денис був єдиним сином у сім’ї. Йому було всього 23.

На честь воїна у Києві пропонували перейменувати вулицю Челябінську. Але про це рідні та близькі бійця дізналися лише після завершення голосування. Тож нині друзі Дениса зібрали 2 тисячі підписів та звернулися до міської влади, аби рішення переглянули.