В п'яти містах України запрацювала мережа публічного Wi-Fi, яка доступна навіть в умовах тимчасової відсутності світла.

Про це повідомляє “Укртелеком”.

Маючи певні можливості, впроваджуємо різні ініціативи. Адже вільного інтернету навряд чи буде забагато. Проєкт вільного Wi-Fi на вулицях мегаполісів – одна з таких ініціатив. Для нас важливо, щоб українці у цей час випробувань залишались на зв’язку з близькими, рідними, колегами“, – сказав директор розвитку масового сегмента компанії Денис Захаренко.

Близько 700 публічних Wi-Fi-зон у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові почали роботу і ними вже можна скористатись. Телекомунікаційні шафи позначені відповідними наліпками, щоб містяни знали, що саме тут за потреби можна безоплатно скористатися Інтернетом.

Уточнюється, що послуга доступна навіть в умовах тимчасової відсутності світла – орієнтовно впродовж 2-4 годин після того, як припинилося електропостачання.

Швидкість мережі сягає до 20 Мбіт/с із середнім радіусом до 10 метрів від телекомунікаційної шафи. Фактична швидкість та радіус визначаються кількістю споживачів, що одночасно користуються доступом та технічними параметрами пристрою споживача.

Назва мережі – UKRTELECOM_FREE.

Фото: відкриті джерела