Російські загарбники продовжують нарощувати свою присутність в Україні. До окупованої Кирилівки (Запорізька область) заїхали білоруські військові.

Про це заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі телемарафону.

“Окупанти Запорізької області поширюють “попередження про обстріли” у пропагандистських соцмережах”, – заявив мер міста.

Федоров розповів, що у Мелітополі через кожні 100 метрів розставили військових, які зупиняють авто і перехожих, перевіряють документи і телефони, попереджаючи про “загрозу” з боку ЗСУ. У селищі Мирне Мелітопольського району під приводом “захисту дітей від ударів ЗСУ” закрили школу до 30 січня.

Мер Мелітополя розповів про цілі окупантів у Запорізькій області:

  • змусити жителів не чекати, а боятись ЗСУ;
  • виправдати будь-який терор в окупації “захистом” цивільних;
  • обстрілювати цивільну інфраструктуру і перекласти вину на ЗСУ;
  • нарощувати військові сили на окупованих територіях.

“Так, вчора в Кирилівку заїхали білоруські військові. Вони можуть бути співробітниками приватної військової компанії. Ми ж не знаємо, як вони будуть прикривати участь у війні проти України. Може вони будуть казати, що це точно не регулярні війська Білорусі, але по факту це білоруси. По факту у них є шеврони якоїсь там Вітебської частини або бригади. Це те, що бачать наші мешканці”, – додав Федоров.

Як ми писали, Генштаб очікує, що РФ може активізувати свої дії щодо захоплення лівобережної частини Запорізької області.

Фото: Відкриті джерела