У фільмі зафіксовано документальні події 2014 року, які стали початком того, що відбувається сьогодні в Україні.

21 листопада – в річницю початку Революції гідності в Україні й день народження гурту Dakh Daughters –  о 18:00 у Будинку Кіно в Києві відбудеться допрем’єрний показ фільму «Рози. Фільм-кабаре» режисерки Ірени Стеценко.

На показі  буде присутня творча група фільму, також, за словами організаторів, на присутніх очікує сюрприз.

«Рози. Фільм-кабаре» – трагікомічний документальний мюзикл. Сім актрис відомого Київського театру «Дах» створили інтелектуальний фрік-кабаре бенд «Dakh Daughters», а рівно рік потому разом з багатьма українцями мусили вийти на Майдан за право жити в рідній країні. Це історія народження громадянської гідності, зіграна мовою кабаре дівчатами в білому гримі й чорних балетних пачках.

У фільмі зафіксовано документальні події 2014 року, які стали початком того, що відбувається сьогодні в Україні – неймовірна єдність українського народу проти російського нападу на Україну, Європу, весь вільний світ.

Засобами музично-театрального перфомансу фільм розкриває красу та труднощі дотримання власного шляху – жінки, мисткині, громадянки. Пильно придивляючись до кожної з артисток, ми відкриємо для себе сім ролей, сім образів жіночності, сім способів бути собою і сім життєвих кредо.

Фільм створено за підтримки Українського культурного фонду. 

Організатор події – осередок “Кіноспільнота”.

Фото: організатори