У Верховній Раді України зареєстрували проєкт постанови про звернення до Грузії та інших країн щодо негайного переведення Міхеіла Саакашвілі на лікування за кордон.

Про це повідомила голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк.

У парламенті зареєстровано Проєкт постанови 8417 про звернення ВРУ до Грузії, Європарламенту, Ради ЄС, Єврокомісії, ПАРЄ та парламентів держав-членів ЄС щодо необхідності негайного переведення Міхеіла Саакашвілі на лікування за кордон“, – йдеться у повідомленні.

Цей документ підписали 90 народних депутатів.

Як відомо, колишній грузинський президент і нинішній громадянин України нині перебуває у критичному стані. Тому грузинська сторона має забезпечити йому належну меддопомогу, а також створити умови для його переведення до однієї з європейських або американських клінік для подальшого лікування.

“Нагадаю, що ПАРЄ, членом якої є й Грузія, у своїй резолюції 2463 (2022р.) закликала переглянути справи політичних в’язнів, що виступають проти загарбницької політики РФ та звільнити їх, включно з Міхеілом Саакашвілі”, – наголосила Шуляк.

Раніше президент України Володимир Зеленський припустив, що в уряду Грузії є намір вбити Саакашвілі.

Крім того, Міністерство закордонних справ України оприлюднило заяву про те, що Україна вимагає припинити негуманне поводження влади Грузії із Саакашвілі.

Фото: відкриті джерела