Глава партії влади Грузії Іраклій Кобахідзе заявив, що постачання будь-якої зброї Україні означає пряме втягування у військовий конфлікт, чого грузинська влада не може допустити.

Про це повідомляє видання “Грузия Online”.

Кобахідзе прокоментував заяву МЗС України, згідно з якою заступник міністра закордонних справ висловив сподівання, що Грузія долучиться до кола партнерів, які постачають Україні зброю і військову техніку.

Кобахідзе висловив жаль, що такі заклики роблять представники уряду України.

“Заклики з приводу другого фронту не припиняються. Іноді вони роблять це прямо, іноді опосередковано. Звичайно, постачання будь-якої зброї Україні означає пряме втягування у військовий конфлікт, чого ми не можемо допустити. Дуже шкода, що представники української влади роблять такі заклики, практично, у відкритій формі. Звичайно, це серйозна проблема. Український народ – це наш дружній народ, але, на жаль, український уряд не діє так, як личить партнерській владі дружньої держави”, – заявив Кобахідзе.

Крім того, Кобахідзе оцінив іншу частину заяви МЗС України, де згадується, що заступник міністра закордонних справ України сподівається, що Тбілісі долучиться до всіх санкцій, запроваджених Євросоюзом проти держави-агресора.

“Що стосується обходу санкцій, то ми представили багато фактів, що всі протилежні заяви – суцільна брехня, “фейк”, і це підтверджується конкретними даними, зокрема статистичними. Жоден із фактів, про які вони говорили, не підтвердився. Усе це вказує на те, що мотив тут теж політичний. Вони хочуть якимось чином втягнути Грузію у військовий конфлікт. Вони намагаються це зробити то прямими закликами, то непрямими заявами, то розповсюдженням неправди, яка в даному випадку пов’язана з обходом санкцій. Звичайно, це некоректна форма, коли йдеться про відносини з країною-партнером”, – заявив Кобахідзе.

Як ми писали, в  уряді Грузії пояснили відмову надати Україні «Буки» небажанням бути втягнутими у війну.

Фото: Відкриті джерела