З усіх українських карток.

З 23 листопада державний «ПриватБанк» встановив єдині ліміти отримання готівки в мережі банкоматів банку з карток «ПриватБанку» та інших українських банків на рівні 20 тис. грн. Про це повідомляє пресслужба банку.

Зазначається, що таку суму користувачі карток будь-якого банку можуть отримати в банкоматі «Приватбанку» за одну операцію та повторити через три години.

За словами члена правління «Приватбанку» з питань роздрібного бізнесу Дмитра Мусієнка, збільшення лімітів на отримання готівки для карток всіх українських та закордонних банків дасть змогу клієнтам за потреби отримати доступ до готівкових коштів через найбільшу в Україні мережу банкоматів.

На сьогодні в мережі «Приватбанку» працюють понад 5 тис. банкоматів у всіх регіонах України.

У банку нагадали, що за умов аварійного відключення електрики «Приватбанк» забезпечує безперебійну роботу онлайн-банкінгу та застосунку «Приват24», «Приват24 для бізнесу», процесингу, системи безготівкових розрахунків завдяки перенесенню цифрових потужностей до хмари.

Переважна більшість послуг доступні клієнтам через вебверсію «Приват24» або через мобільні застосунки цілодобово. Під час аварійних відключень електроенергії для отримання послуг можна звернутися до найближчого чергового відділення, що буде працювати в окремому режимі.

Фото: Фейсбук