Петиція до президента Зеленського із проханням повернути скасовані грошові премії у розмірі 30 тисяч українським військовим, які перебувають поза зоною бойових дій набрала необхідні для розгляду 25 тисячі голосів.

Відповідна петиція розміщена на сайті Електронних петицій.

“Прошу повернути військовослужбовцям премію 30 000 грн! Знайшли на чому економити! Депутатам збільшуєте заробітню, а військовим зменшуєте ??! Де логіка? Ми чекаємо нової масованої агресії з боку Росії і водночас урізаємо виплати військовим? Ми просимо Захід про зброю та техніку, а в цей же час перетрушуємо гаманці захисників країни?”, – йдеться в тексті.

Авторка зазначила, що петиція на сайті президента про підвищення премій військовим (зі 100 тисяч до 150 тисяч, з 30 до 50 тисяч) коштом скасування та зняття надбавок народним депутатам заручається підписами 28 тисяч українців і Володимир Зеленський дає розпорядження пропрацювати таку можливість, але Уряд ухвалює діаметрально протилежне рішення – багатьом знизити розмір премії або взагалі її скасувати.

“Не можна залазити в кишені тих, від кого сьогодні залежить, чи вдасться втримати державу. Владі потрібно вже навчитись прораховувати свої дії та рішення на декілька кроків вперед”, – наголосила вона.

Нагадаємо, що з 1 лютого почав діяти новий порядок нарахування грошового забезпечення ЗСУ.

Фото: відкриті джерела