Ув'язнений російський опозиціонер Олексій Навальний назвав оголошену у Росії мобілізацію злочинною також він висловився проти «референдумів», які сьогодні розпочалися на окупованих територіях України.

Відповідне звернення Навального із в’язниці опубліковане в мережі.

Олексій Навальний: «Путін, як мафія, кров’ю пов’язує сотні тисяч людей цією мобілізацією та цими референдумами»

За даними російських ЗМІ, Навального знову відправили до штрафного ізолятора на 12 діб – цього разу за те, що він говорив про мобілізацію під час минулого засідання суду. У відповідь на це на сьогоднішньому засіданні суду політик знову виступив на тему мобілізації.

«Якщо моє право виступити проти цієї злочинної мобілізації, через яку десятки тисяч людей загинуть незрозуміло за що десь там в окопах, десятки тисяч сімей втратять матір, брата, батька і так далі… Якщо виступити проти того, щоб сотні тисячі наших людей відправляли вбивати таких самих невинних людей – я посиджу 12 діб і стільки, скільки потрібно, щоб мати своє право виступити. І ви своїм ШІЗО мені рота не заткнете», – емоційно заявив політик.

Оголошену Путіним мобілізацію Навальний назвав «злочином проти Росії».

«Це злочин проти моєї країни, я так до нього ставлюся, і я мовчати не буду. Те, що відбувається зараз, страшніше, ніж будь-які 12 або 120 діб у ШІЗО. Це історичний злочин. Це залучення сотень тисяч людей до злочину Путіна. Він, як мафія, кров’ю пов’язує сотні тисяч людей мобілізацією та цими референдумами», – сказав російський опозиціонер.

Навальний також висловив сподівання, що і росіяни, які почують його промову, також «не будуть мовчати».

Фото: Відкриті джерела