На гроші, зібрані громадянами Латвії на купівлю "Байрактара" для українських військових, планують придбати 45 тактичних безпілотників латвійського виробництва та 15 автомобілів-позашляховиків.

Про це повідомляє посольство України в Латвії.

“На сьогодні зібрано понад €900 тисяч. З огляду на сучасну військову ситуацію, а також на тривалість збору коштів у рамках цього проєкту, його організатори та учасники запропонували використати зібрані пожертви на придбання 45 тактичних безпілотників латвійського виробництва та 15 позашляховиків для Збройних сил України, які можуть бути готові до відправки найближчим часом”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначає видання Delfi, для купівлі Bayraktar необхідно близько €5 мільйонів. Але через ситуацію, в якій перебувають латвійські донори напередодні зими, і зміну ситуації на фронті кошти витратять на закупівлю дронів латвійської компанії Atlas Aerospace.

Таку пропозицію озвучили організатори акції зі збору коштів на безпілотник та міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс.

За словами Пабрікса, збір необхідної суми потребує багато часу, а потреби української армії – нагальні. Тому дрони Atlas Aerospace уже підготували до відправлення.

Фото: pixabay