Третій Рейх також масово залучав нових солдат.

Генерал у відставці, колишній командувач військами США в Європі Бен Ходжес стверджує, що останні рішення президента рф путіна нагадують поведінку Адольфа Гітлера, коли той в останні дні Третього Рейху намагався залучити побільше вояків. Про це він сказав в інтерв’ю Bild.

Нинішня поведінка путіна нагадує мені Гітлера, який в останні дні Третього Рейху муштрував хлопців і старців для Вермахту. Іронія долі: путін робить те, що робили нацисти” – сказав Ходжес.

У відповідь на запитання, чи зможе мобілізація сприяти зміні ходу війни в Україні, генерал заявив, що “без потужної артилерійської підтримки ці війська будить самим лише гарматним м’ясом, яке сидітиме цієї зими в холодних мокрих окопах під час того, як українські сили просуватимуться вперед”.

Щодо ядерної зброї, то генерал Ходжес не виключає її застосування.

Але ядерна зброя найбільш ефективна, коли не застосовується. З огляду на її стримуючий потенціал” – зазначив він.

Так, путін холодний, як лід, але не божевільний: він добре знає, що тоді США повинні будуть повністю втягнутися у цю війну. Пентагон вже надав президенту Джо Байдену список варіантів на такий випадок” – сказав Ходжес, зазначивши, що є ще російські генерали, які хотіли б мати майбутнє і після Путіна.

Як відомо, президент рф владімір путін після оголошення часткової мобілізації в російській федерації знову пригрозив західним країнам застосуванням ядерної зброї.

Фото: Фейсбук