Франція веде переговори з Об'єднаними Арабськими Еміратами про постачання нафти та дизельного палива як альтернативу російським джерелам енергії.

Про це заявив міністр фінансів Бруно Ле Мер, пише Bloomberg.

Міністр сказав, що Франція також планує прискорити інвестиції в перехід на чистішу енергію, наприклад, прискорити розгортання морських вітряних електростанцій, щоб підвищити незалежність країни.

“Ми шукаємо альтернативи постачання газу чи дизельного палива з Росії. Наприклад, Об’єднані Арабські Емірати можуть стати рішенням хоча б тимчасово для заміни російської нафти і дизельного палива. Це обговорення, які вже розпочалися з Об’єднаними Арабськими Еміратами”, – сказав Ле Мер.

Минулого тижня Європейський Союз схвалив шостий пакет санкцій проти Росії у зв’язку з війною в Україні, який включав часткову заборону імпорту російської нафти.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що в результаті угоди імпорт російської нафти до ЄС до кінця року скоротиться приблизно на 92%. Він також сказав, що не можна виключати ембарго на газ.

За даними Bloomberg, через відмову від імпорту російської нафти, про яку напередодні домовились держави ЄС, Росія втрачатиме близько $22 млрд на рік.

Фото: Відкриті джерела